City Comfort Terrace

  • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
  • Δωρεάν πάρκινγκ

Το διαμέρισμα City Comfort Terrace Πράγα βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Εθνικό Θέατρο της Πράγας και έχει θέα στη λίμνη. Αυτό το διαμέρισμα δημιουργεί μια ευχάριστη ατμόσφαιρα για τη διαμονή των επισκεπτών, παρέχοντας πρόσβαση σε τζακούζι.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, αυτό το κατάλυμα προσφέρει τραπεζαρία.

Η Γέφυρα του Καρόλου απέχει περίπου 2 χλμ. από το κατάλυμα, ενώ το Μουσείο Αλχημείας είναι σε απόσταση περίπου 2,1 χλμ. Το διαμέρισμα City Comfort Terrace βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 550 μέτρα από σταθμό του μετρό Namesti Miru. Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 1 χλμ. από σταθμό τρένου Κεντρικός Πράγας και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Jana Masaryka.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near City Comfort Terrace Πράγα
Modern Attic With Terrace - Machova
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Attic With Terrace - Machova

8.6
Έξοχο 7 σχόλια
273 μ από το κατάλυμα
USD 233 USD 210
ανά νύχτα
Chic & Bright Vinohrady Penthouse
Τιμή μόνο για κινητά

Chic & Bright Vinohrady Penthouse

9.3
Άριστο 24 σχόλια
273 μ από το κατάλυμα
USD 117 USD 105
ανά νύχτα
Apartment Jana Masaryka
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Jana Masaryka

401 μ από το κατάλυμα
USD 78 USD 70
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα City Comfort Terrace;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα City Comfort Terrace περιλαμβάνουν Εθνικό Θέατρο της Πράγας, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Το διαμέρισμα City Comfort Terrace προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα City Comfort Terrace παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα City Comfort Terrace;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα City Comfort Terrace περιλαμβάνουν U Bulinu και Ola Kala και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο το διαμέρισμα City Comfort Terrace;
      Ναι, τα δωμάτια του το διαμέρισμα City Comfort Terrace έχουν θέα στη λίμνη.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    City Comfort Terrace Πράγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο